JAGUAR SOLINGEN 71060 Xena 6,0" kadernícke nožnice

Kód: 2884
Neohodnotené
€192
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
7.8.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR Xena 71060 kadernícke nožnice 6,0"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • veľkosť nožníc 6,0"
  • hmotnosť 47g
  • čepel mierne konvexná s čiastočne integrovanou reznou hranou
  • lomené oko na palec
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR XENA ponúkajú vysoký komfort vďaka ergonomickému tvaru. Chcete fúzy zastrihávať, krájať, špicovať, stenčovať, kontúrovať, zastrihávať? S týmito nožnicami je možné všetko. Tieto nožnice na vlasy sú vhodné pre všetky strihacie aplikácie. Tieto nožnice na vlasy sú súčasťou SILVER LINE a vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou.

Čepeľ a rezná hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý zaisťuje vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu a honovaniu má XENA ideálne vlastnosti na krájanie. Čepele sú mierne zakrivené, čo poskytuje jemný pocit pri rezaní.
Oceľ a povrch

Pre vlasové nožnice XENA používame špeciálnu kovanú oceľ, ktorá je základnou požiadavkou pre veľmi dlhotrvajúcu ostrosť. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ extrémne odolnú. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený povrch produktu s vysokým leskom dodáva nožniciam na vlasy elegantný a kvalitný dizajn.
Ergonómia a pohyb nožníc

XENA je k dispozícii vo veľkostiach 5,5" a 6,0". Kadernícke nožnice v offsetovom prevedení so zalomeným okom na palec vytvárajú ergonomickú polohu ruky a uvoľňujú tak svaly rúk, krku a ramien. Strihanie sa stáva príjemným a bez námahy. XENA má navyše šikmé očká na prsty, ktoré zaisťujú ergonomicky optimálnu polohu prstov. Malíček sa dá pohodlne oprieť o odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Plochý a samostatný skrutkový systém SMART SPIN zaisťuje, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. V kombinácii s ostrými čepeľami sú navyše odľahčené svaly pracujúcej ruky.
rozsah doručenia

Aby ste mohli XENA používať dlhodobo, odporúčame pravidelnú starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto pri kúpe dostanete ošetrujúci olej, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby doladiť a prispôsobiť tak kadernícke nožnice vašim potrebám. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: