O nás

Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín

  • Ak si objednáte do 13.30 hod., tovar vám doručíme nasledovný pracovný deň. Pri každom výrobku vedľa informácie o skladovej dostupnosti, nájdete vždy aj informáciu o reálnom dátume doručenia.

Autorizovaná distribúcia 

Autorizovaný predajca

  • Všetok náš tovar pochádza z autorizovanej distribúcie pre Slovenskú republiku, prichádza k nám priamo od výrobcu bez rôznych medzičlánkov. Vieme vám garantovať že dostanete výlučne originálny, nový a nepoužívaný výrobok. Pri výrobkoch známych značiek totiž veľmi často hrozí, že pri nákupe z neovereného zdroja sa vám dostane do rúk iba lacná a častokrát život ohrozujúca napodobenina.

Tovar skladom - doručenie do 24 hodín

Všetok tovar

  • Máme dostatočné skladové zásoby - všetok tovar, ktorý vidíte na eshope a je označený ako "skladom", sa v danom momente skutočne fyzicky nachádza v našom sklade a my sme vám ho schopný dodať. Ak si objednáte do 13.30 hod., tovar vám doručíme nasledovný pracovný deň. Pri každom výrobku vedľa informácie o skladovej dostupnosti, nájdete vždy aj informáciu o reálnom dátume doručenia.

Doprava zdarma od 60 €

Doprava zdarma

  • Pri nákupe od 60 € za dopravu neplatíte. Náklady na dopravu sme minimalizovali a v prípade ak váš nákup bude hodnotu od 15 - 60 €, zaplatíte iba 4 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 3,30 €. Pri nákupe s nižšou hodnotou ako 15 €, zaplatíte poštovné 5 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 4,30 €. Za túto sumu vám bude balíček pohodlne doručený priamo do vášho domova, alebo na pracovisko spoľahlivým prepravcom Slovak Parcel Servis.