O nás

Doručenie do 24 hodín

Doručenie do 24 hodín

  • Ak si objednáte do 13.30 hod., tovar vám doručíme nasledovný pracovný deň. Pri každom výrobku vedľa informácie o skladovej dostupnosti, nájdete vždy aj informáciu o reálnom dátume doručenia.

Autorizovaná distribúcia 

Autorizovaný predajca

  • Všetok náš tovar pochádza z autorizovanej distribúcie pre Slovenskú republiku, prichádza k nám priamo od výrobcu bez rôznych medzičlánkov. Vieme vám garantovať že dostanete výlučne originálny, nový a nepoužívaný výrobok. Pri výrobkoch známych značiek totiž veľmi často hrozí, že pri nákupe z neovereného zdroja sa vám dostane do rúk iba lacná a častokrát život ohrozujúca napodobenina.

Tovar skladom - doručenie do 24 hodín

Všetok tovar

  • Máme dostatočné skladové zásoby - všetok tovar, ktorý vidíte na eshope a je označený ako "skladom", sa v danom momente skutočne fyzicky nachádza v našom sklade a my sme vám ho schopný dodať. Ak si objednáte do 13.30 hod., tovar vám doručíme nasledovný pracovný deň. Pri každom výrobku vedľa informácie o skladovej dostupnosti, nájdete vždy aj informáciu o reálnom dátume doručenia.

Doprava zdarma od 60 €

Doprava zdarma

  • Pri nákupe od 60 € za dopravu neplatíte. Náklady na dopravu sme minimalizovali a v prípade ak váš nákup bude hodnotu od 15 - 60 €, zaplatíte iba 4 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 3,30 €. Pri nákupe s nižšou hodnotou ako 15 €, zaplatíte poštovné 5 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 4,30 €. Za túto sumu vám bude balíček pohodlne doručený priamo do vášho domova, alebo na pracovisko spoľahlivým prepravcom Slovak Parcel Servis.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie