JAGUAR Soulmate 4655-5 kadernícke nožnice 5,5"

Kód: 2921
Neohodnotené
€105
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR Soulmate 4655-5 kadernícke nožnice 5,5"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • chrómová oceľ
  • veľkosť nožníc 5,5"
  • hmotnosť 40g
  • čepel plne integrovaná rezná hrana, konvexná
  • lomené oko na palec
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR SOULMATE veľkosti 5,5" spájajú estetiku s funkčnosťou a svojim stabilným ergonomickým tvarom sú dokonalým modelom nožníc pre každého kaderníka. Nožnice na vlasy sú všestranné a umožňujú všetky techniky strihania vlasov. Tieto profesionálne nožnice na vlasy sú zdokonalené ako limitovaná edícia s inovatívnym high-tech povrchom a elegantným povrchom v jemnom striebornom tóne. Povlak ponúka dodatočnú ochranu pred alergiami na nikel. NOVINKA v bielej línii: Tieto nožnice majú zahnuté oko na palec pre veľmi uvoľnenú pracovnú polohu bez tlakových bodov.

Nožnice JAGUAR SOULMATE 5,5" sú vhodné najmä na strihanie hrebeňom a prstami, ako aj na strihanie prechodov. Radšej by ste mali nožnice v zlatej farbe: aby sme zodpovedali našej limitovanej edícii Cozy moods, máme aj JAGUAR ENDLESS LOVE vo veľkosti nožníc 5,5".

Čepeľ a rezná hrana

JAGUAR Soulmate 5,5" má rezné vlastnosti osvedčenej JAGUAR WHITE LINE. Špeciálne spracovanie kovanej špeciálnej ocele zaisťuje solídnu tvrdosť. Zakrivené telo týchto nožníc na vlasy ponúka stabilný komfort a dodáva čepeli výrazne väčšiu stabilitu. Klasické čepele s plochým uhlom rezu zaisťujú veľmi dobrú ostrosť. Vďaka dodatočnému honovaniu a dutému brúseniu sú tieto nožnice na vlasy vhodné na krájanie.

Oceľ a povrch

Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, výsledkom čoho je veľmi dobrá ostrosť a dlhotrvajúce držanie hrán. Inovatívny high-tech povrch a elegantná povrchová úprava v jemnom striebornom tóne nielenže dodáva nožniciam na vlasy atraktívny vzhľad, sú tiež necitlivé a nenáročné na údržbu.

Ergonómia a pohyb nožníc

Zakrivený tvar tela nožníc s vypuklou čepeľou je nielen vizuálne atraktívny, ale čepeli dodáva výrazne väčšiu stabilitu a tým aj plynulejší pohyb. Skrutkový systém v spojení s čepeľami zaisťuje ľahký a veľmi dobrý pohyb, vďaka čomu je strihanie nožnicami na vlasy príjemné. Vďaka zaobleným opierkam prstov na rukovätiach v offsetovom prevedení padnú tieto kadernícke nožnice ergonomicky a pohodlne do ruky, čím odbremeňujú svaly. Malíček sa dá pohodlne oprieť o (odnímateľný) háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Uistite sa, že máte dokonalé nastavenie. Príliš voľné alebo príliš tesné? Pomocou skrutkového spojenia VARIO môžete prevodovku jednoducho prestaviť pomocou mince.

NOVINKA vo White Line - zahnuté oko na palec pre uvoľnenú pracovnú polohu a ergonomický tvar rukoväte pre uvoľnenú prácu

VYROBENÉ V NEMECKU - už viac ako 90 rokov máme najprísnejšie požiadavky na kvalitu a spracovanie

RUČNE VYROBENÉ A HIGH-TECH - precízna ručná práca spojená s využitím najmodernejších strojov a technológií

KONTROLA KVALITY - každý pár nožníc je pred dodaním individuálne ručne testovaný a skontrolovaný

 

TIPY

Denne čistite čepele a oblasť spoju vašich nožníc JAGUAR mäkkou handričkou. Potom naneste kvapku ošetrujúceho oleja na oblasť spoju, aby ste dosiahli optimálny rezný výkon. Niekoľkokrát otvorte a zatvorte nožnice, aby sa olej rozdelil.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: