JAGUAR SOLINGEN Diamond E 21160 kadernícke nožnice 6"

Kód: 2867
Neohodnotené
€332 –14 %
2556 1 jaguar solingen diamond e 21160 kadernicke noznice 6
€332 –14 % €283
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR Diamond E 21160 kadernícke nožnice 6,0"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • veľkosť nožníc 6,0"
  • hmotnosť 36g
  • čepel plne integrovaná rezná hrana, konvexná
  • lomené oko na palec
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR DIAMOND E majú dokonalé vlastnosti na strihanie, ktoré sú typické pre GOLD LINE. Nožnice na vlasy oslovujú skutočných profesionálnych kaderníkov s nárokmi na kvalitu, pretože sú všestranné a umožňujú množstvo techník strihania vlasov. DIAMOND E si môžete kúpiť v rôznych prevedeniach v našom internetovom obchode.

Čepeľ a rezná hrana

Vďaka plne integrovanému ostriu a konvexnej čepeli nožníc je DIAMOND E obzvlášť ostrý, a preto je ideálny na krájanie. K tomu sa pridáva ostrý uhol rezu, ktorého výsledkom je presný rez. Duté brúsenie vytvára obzvlášť jemný pocit pri strihaní, čo uľahčuje strihanie pri každodennom kaderníctve.
Oceľ a povrch

Na kadernícke nožnice GOLD LINE je použitá kovaná prémiová špeciálna oceľ. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ extrémne odolnú. To znamená, že nožnice na vlasy zostanú ostré po dlhú dobu a vy budete môcť dlhšie využívať výhody svojich profesionálnych nožníc na vlasy. Je ručne leštená a lesklý povrch dodáva nožniciam na vlasy kvalitný a nadčasový vzhľad.

Ergonómia a pohyb nožníc

Je to tvoja voľba. Naše obľúbené nožnice na vlasy sú dostupné v rôznych veľkostiach: 5,0", 5,5", 6,0", 6,5". DIAMOND E s odsadeným tvarom rukoväte s dodatočným uhlovým okom na palec zaisťuje ergonomickú polohu ruky. Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte ležia symetricky na sebe. Malíček sa dá pohodlne oprieť o odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Špičkový tvar čepele a plochý skrutkový systém Smart Spin zaisťujú, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. To uvoľňuje dodatočné namáhanie svalov pracujúcej ruky. DIAMOND E si môžete kúpiť aj ako ľavotočivé nožnice (5,25" a 5,75"). Je zrkadlovým obrazom nožníc pre pravákov, perfektne padne do ruky a ponúka prirodzené pohyby.
rozsah doručenia

Pre dlhodobé používanie DIAMOND E sa odporúča pravidelná starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto je súčasťou balenia aj olej na údržbu, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Starostlivosť je tiež jednoduchšia s priloženou handričkou. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby znova nastaviť a prispôsobiť si kadernícke nožnice podľa svojich potrieb. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: