JAGUAR SOLINGEN 9655 CJ3 5,5" kadernícke nožnice

Kód: 2889
Neohodnotené
€177
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR CJ3 9655 kadernícke nožnice 5,5"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • molybdénová oceľ
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • veľkosť nožníc 5,5"
  • hmotnosť 41g
  • čepel čiastočne integrovaná rezná hrana, semi konvexná
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR CJ3 sú ideálne na strihanie. Vďaka svojmu žeriavovému tvaru CJ3 perfektne padne do ruky a uľahčí vám každodenný život v salóne. Tieto nožnice na vlasy sú súčasťou SILVER LINE a vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou.


Čepeľ a rezná hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý zaisťuje vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu a honovaniu má CJ3 ideálne vlastnosti na krájanie.
Oceľ a povrch

Pre nožnice na vlasy CJ3 používame špeciálnu kovanú oceľ, ktorá je základnou požiadavkou pre veľmi dlhotrvajúcu ostrosť. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ extrémne odolnú. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený povrch produktu s vysokým leskom dodáva nožniciam na vlasy elegantný a kvalitný dizajn.
Ergonómia a pohyb nožníc

Je to tvoja voľba. CJ3 je k dispozícii v rôznych veľkostiach: 5,0", 5,5" a 6,0". Neobvyklý žeriavový tvar CJ3 umožňuje ergonomickú polohu nožníc. Týmto spôsobom sa odľahčia ramenné a ramenné kĺby. Malíček sa dá pohodlne oprieť o odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Plochý a samostatný skrutkový systém SMART SPIN zaisťuje, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. V kombinácii s ostrými čepeľami sú navyše odľahčené svaly pracujúcej ruky.
rozsah doručenia

Aby ste mohli svoje CJ3 používať dlhodobo, odporúčame pravidelnú starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto pri kúpe dostanete ošetrujúci olej, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby doladiť a prispôsobiť tak kadernícke nožnice vašim potrebám. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: