JAGUAR SOLINGEN 9260 CJ4 Plus 6" kadernícke nožnice

Kód: 2894
Neohodnotené
€187
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR CJ4 Plus 9260 kadernícke nožnice 6,0"

ergonomické kadernícke nožnice
ofsetový dizajn
nastaviteľný systém SMART SPIN
molybdénová oceľ
veľkosť nožníc 6,0"
hmotnosť 37g
čepel čiastočne integrovaná rezná hrana, semi konvexná
lomené oko na palec
odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR CJ4 PLUS sú ideálne na strihanie. Chcete fúzy zastrihávať, krájať, špicovať, stenčovať, kontúrovať, zastrihávať? S týmito nožnicami je možné všetko. Tieto nožnice na vlasy sú vhodné pre všetky strihacie aplikácie. Tieto nožnice na vlasy sú súčasťou SILVER LINE a vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou.

Čepeľ a rezná hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý zaisťuje vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu a honovaniu má CJ4 PLUS ideálne vlastnosti na krájanie.
Oceľ a povrch

Pre nožnice na vlasy CJ4 PLUS používame špeciálnu kovanú oceľ, ktorá je základnou požiadavkou pre veľmi dlhotrvajúcu ostrosť. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou, a preto je oceľ mimoriadne odolná. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený povrch produktu s vysokým leskom dodáva nožniciam na vlasy elegantný a kvalitný dizajn.

Ergonómia a pohyb nožníc

Je to tvoja voľba. CJ4 PLUS je k dispozícii v rôznych veľkostiach: 5,0", 5,25", 5,5", 5,75", 6,0", 6,5" a 7,0". Kadernícke nožnice v offsetovom prevedení so zalomeným okom na palec vytvárajú ergonomickú polohu ruky a uvoľňujú tak svaly paží, krku a ramien. Strihanie sa stáva príjemným a bez námahy. Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte ležia symetricky na sebe. Malíček sa dá pohodlne oprieť o odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Plochý a samostatný skrutkový systém SMART SPIN zaisťuje, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. V kombinácii s ostrými čepeľami sú navyše odľahčené svaly pracujúcej ruky. CJ4 PLUS si môžete kúpiť aj ako nožnice pre ľavákov. Je zrkadlovým obrazom nožníc pre pravákov, perfektne padne do ruky a ponúka prirodzené pohyby. Rezanie bez kompromisov je možné.
rozsah doručenia

Aby ste mohli svoje CJ4 PLUS používať dlhodobo, odporúčame pravidelnú starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto pri kúpe dostanete ošetrujúci olej, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby doladiť a prispôsobiť tak kadernícke nožnice vašim potrebám. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: