JAGUAR SOLINGEN Heron 25055 kadernícke nožnice 5,5"

Kód: 2887
Neohodnotené
€283
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR Heron 25055 kadernícke nožnice 5,5"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • veľkosť nožníc 5,5"
  • hmotnosť 43g
  • čepel plne integrovaná rezná hrana, konvexná, dýkovitá
  • lomené oko na palec
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR HERON vo veľkostiach 5,5" a 6,0" vynikajú obzvlášť ergonomickým tvarom. HERON vďaka svojmu žeriavovému tvaru perfektne padne do ruky a uľahčí vám každodenný život v salóne. Má perfektné strihacie vlastnosti, ktoré sú typické pre GOLD LINE. Nožnice na vlasy oslovujú skutočných profesionálnych kaderníkov s nárokmi na kvalitu, pretože sú všestranné a umožňujú množstvo techník strihania vlasov. Kadernícke nožnice HERON TITAN s čiernym titánovým povrchom si môžete zakúpiť aj v našom internetovom obchode.


Čepeľ a rezná hrana

Vďaka plne integrovanému ostriu a konvexnej čepeli nožníc je HERON obzvlášť ostrý, a preto je ideálny na krájanie. Čepeľ dýky na vrchu zaisťuje obzvlášť vysokú úroveň stability a extrémne hladký pohyb. Ploché dno umožňuje prácu blízko pokožky. K tomu sa pridáva ostrý uhol rezu, ktorého výsledkom je presný rez. Duté brúsenie vytvára obzvlášť jemný pocit pri strihaní, čo uľahčuje strihanie pri každodennom kaderníctve.
Oceľ a povrch

Na kadernícke nožnice GOLD LINE je použitá kovaná prémiová špeciálna oceľ. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou a oceľ extrémne odolnú. To znamená, že nožnice na vlasy zostanú ostré po dlhú dobu a vy budete môcť dlhšie využívať výhody svojich profesionálnych nožníc na vlasy. Je ručne leštená a lesklý povrch dodáva nožniciam na vlasy kvalitný a nadčasový vzhľad.
Ergonómia a pohyb nožníc

Výnimočný žeriavový tvar HERONu umožňuje ergonomickú polohu nožníc. Týmto spôsobom sa odľahčia ramenné a ramenné kĺby. Okrem toho vám HERON ponúka pohodlnú opierku prstov a obzvlášť ergonomicky tvarovaný, kovaný háčik na prsty. To znamená, že kadernícke nožnice možno bezpečne viesť. Špičkový tvar čepele a plochý skrutkový systém Smart Spin zaisťujú, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. To uvoľňuje dodatočné namáhanie svalov pracujúcej ruky.
rozsah doručenia

Pre dlhodobé používanie HERONU sa odporúča pravidelná starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto je súčasťou balenia aj olej na údržbu, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Starostlivosť je tiež jednoduchšia s priloženou handričkou. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby znova nastaviť a prispôsobiť si kadernícke nožnice podľa svojich potrieb. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: