JAGUAR SOLINGEN 9265 CJ4 Plus 6,5" kadernícke nožnice

Kód: 2896
Neohodnotené
€187
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie), ergonomický tvar

Detailné informácie

Podrobný popis

JAGUAR CJ4 Plus 9265 kadernícke nožnice 6,5"

  • ergonomické kadernícke nožnice
  • ofsetový dizajn
  • nastaviteľný systém SMART SPIN
  • molybdénová oceľ
  • veľkosť nožníc 6,5"
  • hmotnosť 37g
  • čepel čiastočne integrovaná rezná hrana, semi konvexná
  • lomené oko na palec
  • odnímateľný háčik na prst

Kadernícke nožnice JAGUAR CJ4 PLUS sú ideálne na strihanie. Chcete fúzy zastrihávať, krájať, špicovať, stenčovať, kontúrovať, zastrihávať? S týmito nožnicami je možné všetko. Tieto nožnice na vlasy sú vhodné pre všetky strihacie aplikácie. Tieto nožnice na vlasy sú súčasťou SILVER LINE a vyznačujú sa dlhotrvajúcou ostrosťou.

Čepeľ a rezná hrana

Mierne konvexná čepeľ s čiastočne integrovanou reznou hranou má ostrý uhol rezu, ktorý zaisťuje vynikajúcu ostrosť. Vďaka dutému brúseniu a honovaniu má CJ4 PLUS ideálne vlastnosti na krájanie.
Oceľ a povrch

Pre nožnice na vlasy CJ4 PLUS používame špeciálnu kovanú oceľ, ktorá je základnou požiadavkou pre veľmi dlhotrvajúcu ostrosť. Špeciálny proces vytvrdzovania ľadom použitý na vytvorenie čepele Friodur® robí čepeľ tvrdšou, a preto je oceľ mimoriadne odolná. To znamená, že ostrosť môže trvať extrémne dlho. Ručne leštený povrch produktu s vysokým leskom dodáva nožniciam na vlasy elegantný a kvalitný dizajn.

Ergonómia a pohyb nožníc

Je to tvoja voľba. CJ4 PLUS je k dispozícii v rôznych veľkostiach: 5,0", 5,25", 5,5", 5,75", 6,0", 6,5" a 7,0". Kadernícke nožnice v offsetovom prevedení so zalomeným okom na palec vytvárajú ergonomickú polohu ruky a uvoľňujú tak svaly paží, krku a ramien. Strihanie sa stáva príjemným a bez námahy. Klasický tvar rukoväte poskytuje tradičný pocit pri rezaní, pričom dva krúžky rukoväte ležia symetricky na sebe. Malíček sa dá pohodlne oprieť o odnímateľný háčik na prsty a bezpečne viesť kadernícke nožnice. Plochý a samostatný skrutkový systém SMART SPIN zaisťuje, že sa nožnice pohybujú obzvlášť hladko. V kombinácii s ostrými čepeľami sú navyše odľahčené svaly pracujúcej ruky. CJ4 PLUS si môžete kúpiť aj ako nožnice pre ľavákov. Je zrkadlovým obrazom nožníc pre pravákov, perfektne padne do ruky a ponúka prirodzené pohyby. Rezanie bez kompromisov je možné.
rozsah doručenia

Aby ste mohli svoje CJ4 PLUS používať dlhodobo, odporúčame pravidelnú starostlivosť o nožnice na vlasy. Preto pri kúpe dostanete ošetrujúci olej, aby si rezné hrany zachovali svoju presnosť. Pomocou nastavovacieho kľúča môžete skrutku v prípade potreby doladiť a prispôsobiť tak kadernícke nožnice vašim potrebám. Týmto spôsobom je práca uľahčená a ruka je ergonomicky podopretá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: