OLIVIA GARDEN PowerCut Blue Rainbow Set 6,25" + effi 6,28"

Kód: 565
Neohodnotené
Značka: Olivia Garden
€144 –20 %
OLIVIA GARDEN PowerCut Blue Rainbow Set 6,25" + effi 6,28"
€144 –20 % €115
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Limitovaná edícia Blue Rainbow: set kadernícke nožnice pre kĺzavý strih (slicovacie) + efilačné nožnice + modré púzdro

Detailné informácie

Podrobný popis

OLIVIA GARDEN PowerCut Blue Rainbow Set 6,25" + effi 6,28"

  • Vyrobené z japonskej oceľe - nožnice Olivia Garden sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou z najlepšej japonskej ocele vo svete známej svojou mimoriadnou kvalitou pre lepšiu tvrdosť a dlhšiu životnosť.
  • Ultra ostré, konvexné, robustné čepele - sú základnou vlastnosťou strihov pre čistý strih. Vďaka tvrdosti použitej ocele a ostrým rezným hranám sú tieto nožnice absolútne presné a vhodné pre všetky strihy.
  • Ergonomický dizajn a minimálna hmotnosť nožníc - vyvážený strih, ktorý umožňuje pohodlnú manipuláciu, je najvyššou prioritou, pretože kaderníci používajú nožnice každý deň niekoľko hodín. To je dôvod, prečo sú Silk Cut PRO navrhnuté s komfortnou ofsetovou rukoväťou so špeciálnym zakrivením pre palec, ktoré udržiava ruku uvoľnenú v prirodzenej otvorenej polohe. Navyše optimálna ohnutá poloha opierky prstov je navrhnutá pre jednoduché strihy so všetkými prstami. Celková hmotnosť Silk Cut PRO sa znížila tak, aby sa znížila únava a zmiernilo sa napätie v rukách.
  • Najväčšou vylepšenou technológiou Silk Cut PRO je integrovaný napínač. Umožňuje dokonalý plochý dizajn bez vyčnievajúcej skrutky a tým úplne bezchybný výsledok. Vďaka svojmu dokonale hladkému otočnému mechanizmu s guľôčkovým ložiskom sa Silk Cut Pro naozaj ľahko používajú bez namáhania. Navyše sa nastavovač napnutia ľahko nastaví nástrojom, ktorý je súčasťou balenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: