O nás

 
 
 
ÚVOD > O nás > O nás
 

O nás

Profesionalita a odbornosť 

  • Náš eshop je úzko špecializovaný a my rozumieme tomu, čo predávame. S kaderníckymi potrebami a vlasovou kozmetikou máme mnohoročné skúsenosti, poznáme všetky naše výrobky, vieme ako a na čo sa používajú a vieme vám v prípade potreby odborne poradiť. Pre vašu spokojnosť je dôležité, aby ste si zo širokej ponuky vybrali presne taký výrobok, aký bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Autorizovaná distribúcia 

  • Všetok náš tovar pochádza z autorizovanej distribúcie pre Slovenskú republiku, prichádza k nám priamo od výrobcu bez rôznych medzičlánkov. Vieme vám garantovať že dostanete výlučne originálny, nový a nepoužívaný výrobok. Pri výrobkoch známych značiek totiž veľmi často hrozí, že pri nákupe z neovereného zdroja sa vám dostane do rúk iba lacná a častokrát život ohrozujúca napodobenina.

Tovar skladom - doručenie do 24 hodín

  • Máme dostatočné skladové zásoby - všetok tovar, ktorý vidíte na eshope a je označený ako "skladom", sa v danom momente skutočne fyzicky nachádza v našom sklade a my sme vám ho schopný dodať. Ak si objednáte do 14.00 hod., tovar vám doručíme nasledovný pracovný deň. Pri každom výrobku vedľa informácie o skladovej dostupnosti, nájdete vždy aj informáciu o reálnom dátume doručenia.

Doprava zdarma od 60 €

  • Pri nákupe od 60 € za dopravu neplatíte. Náklady na dopravu sme minimalizovali a v prípade ak váš nákup bude hodnotu od 15 - 60 €, zaplatíte iba 4 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 3,30 €. Pri nákupe s nižšou hodnotou ako 15 €, zaplatíte poštovné 5 € vrátane dobierky, pri platbe kartou alebo cez Sporopay iba 4,30 €. Za túto sumu vám bude balíček pohodlne doručený priamo do vášho domova, alebo na pracovisko spoľahlivým prepravcom Slovak Parcel Servis.