Naše značky

 
 
 
ÚVOD > Naše značky > Naše značky
 

Naše značky

Náš e-shop Kadernícke potreby je určený nielen pre profesionálnych kaderníkov, ale pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o vlasy a ich úpravu. Nájdete v ňom širokú ponuku kaderníckych potrieb najznámejších svetových značiek ako je BaByliss, Moser, Wahl, Ermila, Oster, Jaguar Solingen, Olivia Garden a mnohých iných. Postupne budeme pre vás pridávať to najzaujímavejšie, čo sa vo svete starostlivosti o vlasy objaví a neustále rozširovať náš sortiment, aby si každý našiel to, čo mu najviac vyhovuje.
 

Inovácia a kvalita sú viac ako 65 rokov oporou značky Moser, ktorá je v dnes súčasťou koncernu Wahl GmbH. Dynamická spoločnosť je špecialistom v kategórii strihacích strojčekov a iných elektrovýrobkov, ako sú sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy. Okrem toho MOSER priniesol na trh legendárny strojček Moser 1400, ktorý bol svojim výrazným dizajnom, silným výkonom a presnosťou predurčený pre celosvetový úspech. Od roku 1962 bolo z tohto modelu predaných viac ako 30 miliónov kusov v 100 krajinách po celom svete! Sortiment zahŕňa nielen profesionálne produkty pre kaderníkov ale aj profesionálnu techniku pre strihanie zvierat. Strihacie strojčeky Moser - to je výnimočná technologická úroveň produktov a prvotriedna kvalita "Made in Germany".
 

Od roku 1919 sa vynálezom prvého praktického elektrického zastrihávača vlasov stal Wahl lídrom v kategórii profesionálnej a domácej strihacej techniky. Dnes s viac ako 2200 zamestnancami po celom svete, pokračuje v tradícii inovácií a vynikajúcich služieb zákazníkom, ktorá bola vytvorená pánom Leo J. Wahlom pred 92 rokmi. Aj keď sa spoločnosť v priebehu rokov zmenila, jej filozofia zostala rovnaká. Dnes sa produkty Wahl predávajú v 165 krajinách po celom svete a zostávajú najlepšie a najinovatívnejšie v priemysle.
 

Elegantné tvary inšpirované talianskym dizajnom charakterizujú od roku 1957 exkluzívnu kadernícku značku Ermila. Ermila sa etablovala na nemeckom trhu ako značka profesionálnej kaderníckej techniky a dnes ponúka ucelený rad profesionálnych elektrických zariadení špičkovej kvality, určených pre kadernícke salóny.  Ermila je podobne ako Moser súčasťou koncernu Wahl GmbH, popredného výrobcu profesionálnych strojčekov na strihanie vlasov a strihacej techniky pre zvieratá.
 

História spoločnosti Oster® sa začala v roku 1924, kedy pán John Oster vytušil dobrú príležitosť a uviedol na trh ručne ovládaný zastrihávač vlasov. Tento nový produkt bol navrhnutý tak, aby dokázal strihať a upravovať dámske vlasy. O štyri roky neskôr uviedol na trh nový zastrihávač vlasov poháňaný motorom a začala sa tak písať úspešná história The John Oster Manufacturing Company ako výrobcu profesionálnych strihacích strojčekov. Tieto sa dodnes tešia aj u nás veľkej obľube pre svoj klasický tvar, výkonnosť a spoľahlivosť.
 

Značka BaByliss PRO patrí Conair Corporation, súkromnej nadnárodnej spoločnosti so sídlom v USA, ktorá predáva malé spotrebiče, výrobky osobnej starostlivosti a zdravotné a kozmetické výrobky pre profesionálov i spotrebiteľov. Bola založená Leandrom Rizzutom v roku 1959 v jeho garáži v Queense a od tej doby sa rozšírila o desať produktových divízií. Spoločnosť je jedným z najväčších výrobcov vlasových elektorospotrebičov počnúc sušičom vlasov, cez kulmy a žehličky až po prelomový inovatívny výrobok Miracurl Perfect Curling Machine - oficiálna stránka BaByliss PRO.
 

V roku 1932 Kurt Schmidt založil podnik na výrobku výrobkov z ocele  v Solingene, meste známom produkciou nožov. V roku 1960, značka Jaguar bol predstavená po prvýkrát aj ako značka pre kadernícke nožnice a v roku 1974 sa stala menom spoločnosti. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a vlastníctvom veľkého množstva patentov a iných práv priemyselného vlastníctva. Jaguar sa stal jedným z popredných svetových výrobcov kaderníckych nožníc a tiež ponúka celý rad unikátnych hrebeňov, kief a kadernícke profesionálne elektrospotrebiče. Medzinárodná kompetencia značky Jaguar je favoritom profesionálov vo viac ako 80 krajinách celého sveta - oficiálna stránka Jaguar Solingen.
 

  Tradičná rodinná firma Cerena GmbH vyrába vysoko kvalitné strihacie nástroje pre kaderníkov už 50 rokov a dodáva ich do rôznych krajín sveta. Tradičné procesy sú kombinované s modernými technológiami, výsledkom čoho sú profesionálne strihacie nožnice s kvalitou "made in Solingen". Produkcia je aj v súčasnosti založená na cca. 80 % ručnej práce a v kombinácii s použitím ocele špičkovej kvality a skúseností vyškolených pracovníkov, spĺňajú výrobky značky Cerena tie najnáročnejšie požiadavky. Všetky výrobky prechádzajú prísnou kontrolou kvality a samozrejmosťou je aj profesionálny servis.
 

Spoločnosť bola založená v Belgicku v roku 1967 Jeanom a Micheline Rennetovými a má dlhú históriu navrhovania a výroby vysoko kvalitných produktov konštruovaných pre splnenie náročných potrieb profesionálnych kaderníkov. V súčasnej dobe je lídrom v segmente kaderníckych potrieb a jej produkty sú predávané vo viac ako 70 krajinách sveta. Olivia Garden vyvíja a vyrába vysoko kvalitné, inovatívne vlasové kefy, nožnice, pracovné oblečenie pre kaderníkov, hrebene, natáčky, sponky a iné profesionálne nástroje určené pre použitie v kaderníckych salónoch - oficiálna stránka Olivia Garden.

Už viac ako 150 rokov vyrába spoločnosť hrebene najvyššej kvality z prírodného kaučuku. Hrebeň je pravdepodobne najpoužívanejším predmetom v kaderníckom salóne a tiež má dôležité miesto v každej kúpeľni. Logo Hercules Sägemann na hrebeňoch je vyrobené z pravého plátkového zlata a je symbolom mimoriadnej kvality. Ak budete teda čítať zlaté slová " Hercules Sägemann " na vašom hrebeni, môžete si byť istý, že vlastníte majstrovský kúsok. Pokiaľ sa dostal do vašich rúk prešiel 35-timi prevažne manuálnymi krokmi a opracovaním tradičnými nástrojmi vo fabrike v nemeckom Hamburgu.
 

Je talianska značka prírodnej kozmetiky určenej na ošetrenie tela, tváre a vlasov, ktorá je vyvinutá na základe 40-ročných skúseností s výrobou "zelenej" kozmetiky. Široká škála produktov je vyrobená tak, aby reflektovala na základnú filozofiu firmy, ktorou je maximálny rešpekt voči životnému prostrediu a ohľad na práva zvierat. Všetky výrobky sú dermatologicky testované, sú tiež testované na obsah niklu, chrómu a kobaltu, aby boli elimované akékoľvek alergické reakcie. Pozostávajú zo 100% prírodných látok a celý rad L´Erboristica je certifikovaný ako Vegan OK. Samozrejmosťou je, že výrobky nie sú testované na zvieratách. Rad Aloe50Bio obsahuje minimálne 50% organickej šťavy z aloe vera, využíva jej skvelé terapeutické účinky a je určený aj pre veľmi citlivú pokožku.