Doprava a platby

 
 
 
ÚVOD > Doprava a platby > Doprava a platby
 

Doprava a platby

Typy dopravy v rámci SR a ich ceny:

Súčasťou ceny produktu nie je poradenská činnosť, dopravné ani žiadne iné náklady, pokiaľ to nie je uvedené v popise produktu. Cena tovaru je určovaná podľa platného cenníka. Predávajúci sa zaväzuje dodať kupujúcemu produkt za cenu platnú v čase objednania tovaru. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien tovaru.

Osobný odber tovaru nie je možný!

Doručenie prostredníctvom kuriéra SPS na zadanú adresu doručenia v rámci Slovenska:

 

- doručenie kuriérom pri hodnote objednávky od 0 do 60 Eur:

a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 5,00 Eur (4,30 doprava + 0,70 dobierka). Platí sa do odvolania priamo kuriérovi cez platobný terminál platobnou kartou!!!
b/ pri platbe kartou prostredníctvom GP WebPay alebo SporoPay - cena dopravy je 4,30 Eur

 

- doručenie kuriérom pri hodnote objednávky nad 60 Eur:

a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 0,70 Eur (0,00 doprava + 0,70 dobierka). Platí sa do odvolania priamo kuriérovi cez platobný terminál platobnou kartou!!!
b/ pri platbe kartou prostredníctvom GP WebPay alebo SporoPay - cena dopravy je 0,00 Eur

 

Ak bude objednávka uskutočnená cez pracovný deň do 14.00, potom bude zásielka doručená do 24 hodín, čiže nasledujúci pracovný deň. Ak bude objednávka vytvorená v pracovný deň po 14.00, potom bude zásielka doručená do 48 hodín. V prípade vytvorenia objednávky počas víkendu alebo sviatku, bude objednávka expedovaná v prvý pracovný deň a doručená v nasledujúci pracovný deň. 

 

Expresná doprava v rámci Bratislavy: - do odvolania je táto možnosť zrušená!

 

- možnosť doručenia zásielky do 3 hodín osobným expresným kuriérom Bratislava City kuriér (City Courier Slovakia)  počas pracovných dní od pondelka do piatku, objednávka musí byť uskutočnená  od 9.00 do 15.00 hod.

Služba je možná pre: centrum, Ružinov, Nové mesto, Prievoz, Staré grunty, Patrónka, Petržalka, Kramáre, Koliba, Rača, Vajnory, Dúbravka, Karlová Ves, Lamač, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Vlčie hrdlo, Trnávka, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Devínska Nová Ves, Devín, Záhorská Bystrica.

- doručenie kuriérom:
a/ pri platbe kuriérovi dobierkou - cena dopravy je 7,50 Eur (6,0 doprava + 1,50 dobierka)
b/ pri platbe kartou alebo cez SporoPay - cena dopravy je 6,0 Eur.


Spôsoby platby - z hygienických dôvovod je možná iba platba vopred kartou alebo prevodom na účet v SLPS (ak tam tiež máte účet)!

Kupujúci má možnosť výberu spôsobu úhrady:
- platba kuriérovi v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka)
- platba kartou prostredníctvom služby GP Webpay (Visa, Maestro a MasterCard)- SporoPay - platba prostredníctvom internetbankingu pre majiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky Slovenskej sporiteľne pre dokončenie platby.